تعبیر خواب - 27

 

 آب نبات

   تعبیرش این است که به زودی معامله پر سودی خواهید کرد و یا از جایی خبری خوش به شما می رسد. یا سفرکرده تان می آید و یا صاحب فرزندی می شوید.

 

جوهر یا مرکب

   دیدن جوهر در خواب اگر سیاه باشد تعبیرش پریشانی افکارتان است و ناراحتی فراوان ممکن است پیدا کنید, به خدا توکل کنید و صدقه بدهید.

 

خال

   اگر خال سیاه در خواب دیدید تعبیرش سختی است و گرفتاری شما زیاد می شود صدقه بدهید. اگر رنگ آن قهوه ایی بود ممکن است گرفتار عشقی بیهوده شوید مواظب هوای نفس خود باشید.

 

صعود

   اگر در خواب دیدید که به کوه صعود می کنید اگر آن کوه خشک و بی آب و علف بود با زحمت زیاد مالی رل به دست می آورید و اگر در آن کوه یا دامنه آن درختان سرسبز و جویبار و چمن و مانند اینها را مشاهده کردید به ثوت زیادی بدون زحمت زیاد می رسید ولی اگر با سرعت زیاد مشغول پائین آمدن از کوه بودید صدقه بدهید و خدا را یاد کنید چراکه اموالتان در خطر نابودی است.

 

ظلم کردن

   ابن سیرین می گوید: اگر در خواب دید که به شما ظلم شد و یا به کسی ظلم کردید، تعبیرش پیروزی بر ظالم است.

 

ظالم و ستمگر

   اگر فرد ظالمی را در خواب دیدی تعبیر این است که برای کسی کار می کنید اما او حقوق شما را نمی دهد. هوشیار باشید.

 

فرچه (قل مو )

   اگر در خواب دیدید که از فرچه یا قلم مو استفاده می کنید ممکن است به ناراحتی روحی دچار شوید که البته با توکل به خدا و صدقه دادن برطرف می شود.

 

کشمش

   ابن سیرین می گوید : اگر در خواب دیدید که کشمش داشتید و مشغول خوردن آن بودید تعبیرش این است که به شما سود و فایده ایی می رسد و اگر به کسی کشمش می دادید تعبیرش آسودگی شماست. ابراهیم اشعث می گوید: دیدن کشمش به مقدار زیاد نشانه کسب مال زیاد است . امام صادق علیه السلام هم تعبیر دیدن کشمش در خواب را فایده ، کسب مال حلال و کسب معیشت می دانند.

 

 گرداب

   اگر گرداب را در آب زلال و صاف دیدید تعبیرش این است که کارتان رونق می گیرد اما به شرط کوشش و زحمت مضاعف. اگر خود را در میان گردابی در حال دست و پا زدن دیدید از کاری که قصد شروعش را دارید صرفنظر کنید چراکه برایتان سودی ندارد و همچنین اگر قرار است به سفری بروید پشیمان خواهید شد.

 

نارنج

   دانیال علیه السلام می گوید: اگرچه نارنج زرد رنگ است اما خوشبوست و از میوه های بهشتی محسوب می شود. دیدن آن در خواب نشانه خوبی است. ابن سیرین می گوید: دیدن نارنج ازیک تا سه عدد نشانه فرزند و اگر بیشتر باشد نشانه مال است. از نظر حضرت امام صادق علیه السلام  دیدن نارنج تعبیرش عبارت است از : دولت ، منزلت ، فرزند و فایده .

 

 پیشنهاد ویژه : { قلم } کلیک کنید

برای اطلاع از شرایط باورنکردنی سفارش آگهی به لینک مقابل بروید {شرایط ویژه سفارش آگهی / کلیک کنید } 

 

 

 

/ 553 نظر / 147 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راحیل

تعبیر خواب رفتن به زیارت کربلا

محدثه

اگر در خواب ببینی پدرت عشقت را کتک میزند تعبرش چیست ممنون میشم جواب خوابم رو در قسمت نظرات وبم بذارید[گل][گل]

هانی

سلام پس گرفتن چیزی از کسی در خواب تعبیرش چیه؟

elham

من خواب دیدم که دست چپم با بخار آب جوش سوخته و یه ذره ش سیاه شده تعبیرش چیه؟؟؟ بابام چند روز پیش خواب دید که یه پسر خیییییییییلی خوشگل داره تعبیر اینم بگو لطفا. مرسی

نیما

خواب دیدم دو ترک بین 4 یا5 تا دندان بالا افتاده و تگر دهانم را باز کنم میافتد و دنبال پزشک بودم ساعت4.50 صبح

حدیث

سلام. خواب دیدم یک جا بودم می خواستم برم دستشویی (توالت). سه تا دستشویی بود که وسطی کسی داخلش بود . اول خواستم برم سمت راستی ولی در نهایت رفتم دستشویی سمت چپی. وارد که شدم پر مگس بود. سعی کردم تعدادی از اونها رو از دستشویی بیرون کنم. تو خواب فکر می کردم که قبلا هم توی این دستشویی اومده بودم (همین سمت چپی) ولی اون موقع مگس نداشت) پسرم- مجرد.

zahra

دزدیده شدن مال

ava

با سلام خواب دیدم فردی داره منو هیپنوتیزم میکنه اما موفق نمیشه ولی من به اون فرد میگم که دوستش دارم....دوباره هم همون فرد رو دیدم که آدامس میخوره و به من هم تعارف میکنه و من هم 2 تا آدامس میخورم.. با تشکر از سایت خوبتون

زهرا

سلام خواب دیدم در خیابان هستیم وروز قیامت میشود

رامین

تعبیر خوابی که در آن ببینیم از دهان یکی از فامیل که بااون قطع رابطه کرده ایم خون میاید چیست؟؟؟ممنون