تعبیر خواب - 24

 

سبزی تره ( بادرود)

   ابن سیرین تعبیر خوردن آن در خواب را حاجت روا شدن میداند و حضرت امام صادق علیه السلام در این باره می فرمایند: خوردن بادرود در خواب سه وجه دارد: اول  روا شدن حاجت  دوم  کام یافتن  سوم  دیدار غایب.

 

چشمه ( قنات)

   دیدن چشمه و قنات در خواب نشانه کسب روزی حلال است و دیدن آب کشیدن از چاه برای دشمن نشانه بهره مندی از علم و دانش است. و اگر در خواب دیدید که دست و رویتان را با آب چشمه می شوئید تعبیرش رهایی از غم است.

 

حورالعین ( زنان زیبا و سیاه چشم بهشتی)

   تعبیرش کسب مال و عزت و شرف است و تعبیر دیگر آن آمرزش از گناهان است.

 

 

زالو

   اگر زالو در خواب دیدید طلبی که از اشخاص دارید وصول نمی شود ، اگر زالو خونتان را مکید صدقه بدهید و به خدا توکل کنید چراکه تعبیر خوبی ندارد.

 

سفر کردن

   ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که سفر می کند و جایی که می رود بهتر از جای خودش است تعبیرش آن است که حالش خوب میشود و اگر مریض است شفا می یابد ، اگر بدتر از جای اولیه خود بود مشکلاتی برایش پیش می آید اما در آخر حالش خوب می شود. اگر ببیند که سفر می کند ولی نداند که مقصد کجاست و یا از خانه ایی به خانه ی دیگر برود از همسرش جدا می شود. اگر ببیند که گروهی برای خداحفظی با وی آمدند و یا خودش برای خداحافظی رفته است تعبیرش شفا یافتن است.

 

شبانی ( چوپانی )

   ابن سیرین می گوید شبانی کردن هر حیوات تعبیر خاص خودش را دارد: مثلا شبانی اسب تعبیرش بزرگی ولایت و شبانی خر تعبیرش بخت و امثالهم است. شبانی گوسفند نشانه مال و روزی حلال است. امام صلدق علیه السلام نیز در این باره می فرمایند: دیدن شبان در خواب تعبیرش مردی است که اموال مردم را نگه می دارد.

 

صوت و آواز خوش

   اگر از دور صدای آوازی خوش یا مداحی ، اذان ، سرود ، صوت قرآن و مانند آن را در خواب شنیدید تعبیرش بسیار خوب است و اگر  خودتان آوازهای مذکور را می خواندید در بین مردم به نیکی مشهور می شوید.

 

ظن بد ( سو ظن )

   اگر در خواب دیدید که به کسی سوظن دارید ممکن است در مجالس و محافل دیگران از گفته های شما ناراحت بشوند و یا حرف هایی بزنید که باعث مسخره کردن دیگران شود. مراقب باشید.

 

عنکبوت

   تعبیر دیدن عنکبوت در خواب فردی ضعیف و گمراه است. اگر دید که عنکبوت را گرفتید تعبیرش این است که بر چنین فردی پیروز می شوید.

 

   یکرنگی ( خلوص )

   اگر در خواب دیدید که با کسی از روی خلوص و یکرنگی روبه رو شدید تعبیرش این است که مردم از شما راضی هستند و در غیابتان شما را به نیکی یاد می کنند.

 

 

پیشنهاد ویژه : {قلم} کلیک کنید

 برای سفارش آگهی و لینک ماهانه با قیمت های استثنایی با آدرس mhd70b2@gmail.com مکاتبه فرمائید.

برای اطلاع از شرایط باورنکردنی سفارش آگهی به لینک مقابل بروید {شرایط ویژه سفارش آگهی / کلیک کنید }

 

/ 214 نظر / 189 بازدید
نمایش نظرات قبلی

پشت به قبله نماز خواندن

نیما

من خواب دیدم دارم زیارت عاشورا می خونم

وجیهه شریعتی

خواب دیدم جایی مهمانی دعوتم که مرغ درست کرده اند وصاحبخانه مرا برای خوردن اصرار می کند امام مرغها تقریبا خام است

وجیهه شریعتی

خواب دیدم جایی مهمانی دعوتم که مرغ درست کرده اند وصاحبخانه مرا برای خوردن اصرار می کند امام مرغها تقریبا خام است

samira

salam.khab didam k harja miram to khiabon moshay bozorgi hastan mordan manam kheyl tarside bodam

بینام

سلام این شماره تعبیر خواب09371932435

negar

سلام.متاهل هستم.خواب دیدم نوزادپسری به دنیا آورده و به او شیر می دهم.زایمان هم اصلا درد نداشت.نوزاد زودتر از موقع به دنیا آمده بود و گاهی کوچک بود و گاهی بزرگ ولی اکثرا کوچیکتر از معمول بود.لطفا تعبیرخوابم رو بهم بگین.مرسی

جنگلی

درود. خواب دیدم گربه رو من ادرار کرده. بطور خلاصه میگم. بعد دیم برادرم لباس برداشته و به سفر میره اما نرفته برگشت که لباس بیشتری برداره.. و بعد دیدم که بیرون خونه ای که الان توش هستیم یعنی تو کوچه دارم از یه صندوق یا جعبه ای لباس برمیدارم هلی کوپتری هم هی مدام با سرعت زیاد از بالای سرمون رد میشد. من میترسیدم که بمب بندازن یا تیر اندازی کنن .رفتم تو پارکینگ اونا چنتا تیر انداختن اما به من نخورد بعد پیاده شدن و منو دیدن .نمیتونستم قایم شم چون تو دید بودم یکیشون وارد پارکینگ شد با اسلحه من گفتم که گناهی نکردم و بی تقصیرم اما اومد از پشت سر دهنمو گرفت و مثل گروگان منو برد بیرون و از پشت بهم تجاوز کرد. در حین بیرون بردنم از پارکینگ.. بعد برادرمو گرفتن. گذاشتنش تو یه جعبه کوچیک من جیغ زدم که نه اونجا خفه میشه زجه زدم. بعد یهو دوتا در کوچیک روی زمین دیدم که سوراخ داشتن جای هوا .یکیشون اون دریچه رو باز کرد و گفت اینجا خوبه داداشتو بزارم .گفتم اره حداقل اکسیژن داره اما در و که برداشتن دیدم که بصورت زیرزمین پله ای هستش روشن و پر نور. زجه زدم گریه کردم بعد بیدار شدم.. الانم خیلی نگرانم. نمیدونم تعبیرش چیه :/

زهره

با سلام شوهرم چند ماه پیش خواب دید که در خانه پدرش در اتاقی که قدیما درس می خواند مار بزرگی هست. بعد از مدتی مادر من و پدر شوهرم به فاصله یک هفته از دنیا رفتند. حالا باز خواب دیده در خانه پدریش همانجا که تخت پدرش بود یک مار هست و در اتاق قدیمی خودش هم یک مار بزرگ هست که میکشدش ولی باز یک مار کوچکتر جاش ظاهر میشه. ضمنا هنوز مال پدر شوهرم تقسیم نشده و فعلا تکلیف خانه پدری هم مشخص نیست. شوهرم فرزند آخر خانوادس و سه تا بادر و یک خواهر داره. میترسم باز یک اتفاق بدی برامون بیفته.

زهرا

خواب دیدم گربه روم ادرار میکنه منم دمپایی به سمتش پرتاب میکنم میزنمش