تعبیر خواب-12

 یوسف پیامبر      ( علیه السلام)

   دیدن حضرت یوسف در خواب نشانه ی این است که به آن شخص تهمت می زنند و  به رنج و عذاب دچار می شود ولی عاقبت رهایی پیدا کرده و سعادت و موفقیت کسب می کند و تعبیر دیگرش آن است که شخص به تحصیل علم تعبیر خواب مشغول می شود.

 

عید

   اگر روز یا شب عید در خواب دیدید بسیار خوب است و خیر برکت در میانتان زیاد می شود .

 

سبزه

   ابن سیرین  می گوید: دیدن سبزه در خواب نشانه ی دین است، اگر در خواب زمینی را ببیند که در آن سبزه بسیار داشت نشانه ی پوشیدگی و پاکدامنی است. اگر در زمین سبزه گیاهان معروف را دید؛ تعبیرش زیادی نعمت و روزی حلال است. امام صادق (علیه السلام) می فرمایند: سبزه در خواب چهار تعبیر دارد که عبارت است از: اسلام ، دین، اعتقاد پاک و رنج و پرهیزکاری.

 

پستان بند (کرست)

   ابن سیرین می گوید دیدن پستان بند در خواب زن سبب عزت و کامروایی و در خواب مرد سبب غم و اندوه. اگر زنی ببیند که پستان بند نو و تازه دارد عزت و مرتبت می یابد و زندگی به کامش می گردد و مال و نعمت به او می رسد و اگر مردی در خواب ببیند تعبیرش این است که در زندگی با ناملایمت روبه رو خواهد شد.

 

بهار

   دیدن بهار که در وقت خود نباشد بسیار خوب است؛ اگر قرارداد یا قصد معامله ایی دارید انجام دهید چراکه برای شما سودآور خواهد بود.

 

کلیسا

   اگر مسیحی بودید و خود را در  کلیسا دیدید حاجت شما روا خواهد شد و به مقصودتان خواهید رسید؛ اگر از جلوی کلیسا عبور کردید و در آن باز بود تعبیرش کوتاهی شما در امر خداپرستی و دینداری است ولی اگر درب آن بسته بود تاثیری ندارد.

 

مهمانی

   دیدن مهمانی در خواب دلیل بر جمع شدن اقوام و دوستان وی می باشد اگر ببیند که گروهی را مهمان کرده دلیل بر آن است که وی از شغلش بیفتد و اگر ببیند که او را مهمان کردند و مهمانی در باغی است تعبیرش شهید شدن وی است؛ اگر مهمانی با موسیقی و رقص همراه باشد تعبیرش مصیبت است. صدقه بدهید تا بلا رفع شود...

 

سگ

   ابن سیرین می گوید: دیدن سگ در خواب دشمن است ولی دشمنی مهربان؛ دیدن سگ ماده در خواب زن فرومایه است، سگ سیاه دشمنی از قوم عرب و سفید دشمنی از عجم می‌باشد اگر ببیند سگی به طرف وی پارس می کند تعبیر آن شنیدن سخن ناروا از دشمن است و اگر سگ او را گاز گرفت تعبیرش رسیدن آسیب و گزند از دشمنی به اوست. اگر لباسش با آب دهان آن سگ آلوده شدتعبیرش آن است که از دشمنی خسته شود و اگر لباسش را پاره کند در درمانش نقصان به وجود می‌آید. اگر ببیند که آن سگ گوشت می‌خورد دشمنی دشمن دیگر را از میان می‌برد اگر سگی به او تکیه و اعتماد کند یعنی به دشمنی اعتماد خواهد کرد و اگر فرار کردن سگ را ببیند تعبیرش دور شدن دشمن از اوست.

 

شوهرکردن

   اگر در خواب دیدید که شوهر کرده‌اید تعبیر آن این است که تمام آرزوهای شما برآورده خواهدشد و دعای شما مستجاب می‌گردد.

 

توت

   توت شیرین در خواب خوردن نشانه‌ی روزی است. ابن سیرین می‌گوید: توت شیرین به هنگام خود خوردن نشانه ی این است که به مقداری که خورده است از کار خویش سود به دست می‌آورد.  کرمانی  می‌گوید: توت شیرین نشانه‌ی این است که از جوانمردی، صله و عطا یابد. حضرت امام صادق دیدن توت را در خواب نشانه‌ی مال و سود از کسب می‌داند.

 

 

 

 

 

/ 35 نظر / 55 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دل آرام

سلام خواب دیدم مرد شدم و با یک زن که نمیشناسمش(فک کنم خرابه بود)هم خوابه شدم.اما کاملا همه چیز رو احساس میکردو. البته هم خوابه کامل نه...منظورمو میفهمید؟تعبیرش چیه؟

ستاره

سلام خواب دیدم در منزل یکی از فامیل هامون سفره ای پر از غذا پهن کرده اند و من و پدر و مادرم فقط دعوت هستیم و پسر آن ها که قصد ازرواج با من را دارد نیز حضور دارد ولی من از خجالت فقط یک تکه نان خوردم.خواهش میکنم تعبیر کنید.ممنون

تعبيرخواب گلابى

در خواب دیدم که از چشم عمو و زن عمویم اشک خون می آید و دخترشان هم ناخوش است و من میخواهم به دختر عمویم کمک کنم

سروش

تخم مرغ آبپز رو پوست میکندم

مريم

سلام

مهناز یوسفی سادات

سفره ای پر از غذا

سامانه

سلام. کسی رو دوست دارم که رابطه ای با هم نداریم. تو خواب همسرم بود و ما بچه دار شدیم. البته بعد از 2 یا 3ماه بعد عروسی بچمون به دنیا اومد و دوران بارداری من تو خواب 2/3 ماه بود. زایمان خودم رو تو خواب دیدم و آسان بود و بلافاصله بعد از زایمان بچه ام رو تو بغلم گرفتم و بچه خیلی تمیز و زیبا بود و می خندید و حتی دیدم که بند ناف رو هم بریدن و درد کمی داشتم, و به فرزندم شیر می دادم. بچه آرومی بود و خیلی می خندید و کم شیر می خورد. تو خواب می دونستم بچه پسره و درست شبیه بچگی من. ولی حس می کردم دختره و واسش لباس دخترونه می خریدیم. همه عاشق بچه بودیم و ما با ذوق و شوق با همسرم بغلش میکردیم. فروشنده لباس به من گردو هدیه داد و من خوردم. قرار بود یه مهمونی بگیریم که خانواده همسرم دعوت بشن و من واسه خودم و فرزندم لباس و طلا رفتم بخرم.

فاطمه

سلام من همیشه خواب میبینم که ازدواجکردم اما اخرشب که میشه من برمی گردم خونه ی پدرم واینگار نه اینگار که شوهر کردم این خواب رو بارها دیم البته من هنوزازدواج نکردم ولی خاستگار زیاد دارم

الهه

سلام من دوشب پشت سرهم خواب مهمانی دیدیم شب اول مهمانی خانواده ای رفته بودم که در دوسال پیش خواستگار من بودند شب دوم منزل خودمان مهمانی بزرگی داشتیم با اجازتون من لینکتون میکنم ، دوست دارم تو وبلاگم باشید